Soru Cevap Bölümü - Soru Sor!

İş hayatınız hakkında kafanıza takılanları sorup istediğiniz bilgiye kısa sürede ulaşabilirsiniz. CV- Ornekleri com Soru Cevap bölümü iş hayatı, güncel haberler ve daha bir çok kategoride sorularınıza yanıt buluyor.

Soru Sor ?
Hangi konu hakkında Soru sormak isterseniz altta yer alan yorum kutusuna sorunuzu yazınız.

Sormak istediğini soruyu ilgili bölüme yazdıktan sonra altta yer alan yorumlama biçimi seçeneğinden bir profil seçin!

Eğer listedeki profillerden birini sahipseniz o profili seçip hesabınızı doğrulayın. Değilseniz Ad / URL kısmını seçin ve sadece Adınızı yazarak Sorunuzu Sorabilirsiniz.
Adı / URL kısmını kullanarak sadece adınızı yazarakta soru sorabilirsiniz.
Devam dediğinizde Adınız ile Soru sorabilirsiniz.
Siteniz tüm güvenlik şartlarını yerine getirdiğinden dolayı sizin gerçek kullanıcı olup olmadığınızı sorgulayacaktır. Ve size bir güvenlik sorusu soracaktır. 
Ben Robot Değilim kutucuğunu işaretlemelisiniz.
Ben Robot Değilim seçneğini işaretledikten sonra güvenlik sorusu gelecektir. Bu güvenlik soru bir resim karelerinden oluşur ve sizden robotların yapamayacağı bir şey ister.
Bu denetimde içerisinde Taşıt olan resimleri işaretlemeniz istenmiş. Bu sistemin o anki durumuna göre değişiklik göstermektedir. Taşıt olan resimleri işaretledikten sonra Sorunuz bize ulaşacaktır.

En kısa sürede Sorunuzu cevaplayacağız!
Nasıl Soru Sorulur?
Altta yer alan yorum bölümünü doldurun ve sorunuzu en kısa sürede yayınlayalım!
2 yorum:

 1. zehra öğretmen19 Mayıs 2018 09:17

  sözleşmeli öğretmen olarak vanda çalışmaktayım. doğum iznine ayrılacağım. 4 + 2 sistemine tabiyim. Ücretsiz izne ayrılsam bu altı yıllık çalışma süremde her hangi bir değişim olur mu? cevaplarsanız çok sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Zehra Hanım, sorunuza cevap olarak bu içeriği hazırladık. Umarız işinize yarar. İçerik: https://www.cv-ornekleri.com/2018/04/sozlesmeli-personel-dogum-izni.html

   Sil