Hakkında

CV Örnekleri Platformu (cv-ornekleri.com) iş dünyasına yeni atılan gençlere iş hayatlarında daha başarılı olmaları için kurulmuş bir destek sitesidir.

Sitenin Kuruluş Amacı 
İnsanlara CV (türkçe tabiriyle Öz Geçmiş) hazırlama konusunda yardımcı olmak, nasıl etkili bir öz geçmiş hazırlanır, öz geçmiş hazırlanırken nelere dikkat edilmelidir, iş verenlerin CV de dikkat ettiği konular nelerdir, ilk izlenim nasıl olmalıdır, iş hayatında başarılı olmanın sırları nelerdir gibi gibi gibi bir çok iş hayatının önemli olduğu konulara cevaplar sunmaktır.

Biz Kimiz ?
Biz iş hayatında bir çok CV hazırlamış, Kariyet net gibi internet ortamında ki online iş başvurusu kabul eden neredeyse tüm sitelere kayıt olup, aradığımız işlere başvurup sürekli olumsuz geri dönüşler almış, sonunda bu işin asıl sırrının CV de olduğunu çözmüş ve CV hazırlama konusunda okunmadık yazı bırakmayan, yazmayı ve yardımcı olmayı seven sosyal sorumluluk sahibi idealist insanlarız.

Neler Yapıyoruz ?
Online oluşturulmuş CV örnekleri paylaşıyor, Bir CV de nelerin yer alması nelerin yer almaması gerektiğini tartışıyor, İş hayatıyla ilgili konular üzerine konuşuyor, Herkesin kolaylıkla kendi CV'sini oluşturması için Word Formatında Örnek CV'ler paylaşıyor gerektiğinde de beraber bir CV oluşturuyoruz.

2 yorum:

  1. Merhaba, CV'mi siteniz aracılığı ile hazırladım. Sitenizden indirdiğim örnek CVler çok işime yaradı hepinize teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim word formatında cvler baya işime yaradı Kolay gelsin

    YanıtlaSil