Privacy Policy

Gizlilik Şartları ve Gizlilik Politikamız aşağıda belirttiğimiz gibidir. Daha yaşanabilir bir internet için dikkat ettiğimiz konular başlıklar altında belirtilmiştir.
CV-Ornekler.Com'un, bir insan kaynakları ve kariyer sitesi olarak, temel ilkesi aday gizliliğine verdiği önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.
CV-Ornekler.Com'da  özgeçmiş forumları yayınlanmaktadır. Kişiler örnek öz geçmişleri inceleyerek kendi öz geçmiş formlarını yaratabilirler. Birden çok kaynaktan toplanmış CV örneği bulunmaktadır.

Bir cv hazırlama sitesi olan Cv-Ornekleri.com veritabanı öz geçmiş örneklerinden ve blog yazılarından oluşmaktadır. Eğer hiçbir öz geçmişten yararlanmak istemezseniz, cv indir, cv hazırlatma, iletişim sayfası gibi sayfalarımızı ziyaret etmemelisiniz.

Sistemimize şuan için kayıt olma imkanı yoktur. Kayıt olmayan her üyemiz ve önceden kayıt olan diğer üyerimiz sitemizde yer alan tüm içerikten engel olmadan yararlanabilmektedir. Tüm öz geçmişleri bilgisayarına indirebilmektedir. İçerikler tarafımızca virüs kontrolünden geçirilerek veritabanımıza yüklenmiştir. İndirdikten sonra virüs taraması yapılması ve herhangi bir çıkacak sorunda CV-Ornekleri.com sitemiz sorumlu değildir.

İçeriklerimizi indiren kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. Ve doğan her hangi bir problemin CV-Ornekleri.com sitesiyle alakası olmadığını kabul etmiş sayılacaktır.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde üyeliğinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için Üye Bilgilerim sayfalarınıza giriş yaparak Ad, soyad, e-posta ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan "Üyelik Bilgilerim" linkini tıklayınız.

REKLAM POLİTİKASI
Sitemizde yer alan reklamlar web sitesinin hosting ve domain ücretleri için yayınlanmaktadır. Sizin de bildiğiniz üzere sitemizde yer alan tüm içerikler kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

CV-Ornekleri.com sitesinin devamlılığını sürdürebilmesi için reklam gelirlerine ihtiyacı vardır. Sitede yer alan reklamlar çerez politikası sistemi ile kullanıcılara özel yayınlanmaktadır.

Reklam veren şirketlerin belirlediği şekilde reklamlar belirmektedir. Sitemiz olarak reklamlara her hangi bir müdahale edememekteyiz. Rahatsız olduğunuz reklam olduğunda reklamı gizle butonuna veya reklamın üzerinde yer alan X işaretine tıklamalısınız.

Sitemize giren her ziyaretçi gizlilik politikamızda yer alan tüm bilgilendirmeyi ve şartları kabul etmiş okumuş anlamış sayılmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

CV-Ornekleri.com'a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz...

CV-Ornekleri.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme